طراحی و اجرای پوستر سه بعدی

هر فرد در محیطی که در آن زندگی ،کار و یا حتی ورزش می کند، برای ایجاد فضای خاص و مناسب روحیات خود، تلاش می کند فضایی که شخصیت خود خانواده و یا هویت کاری و شرکت مطبوعش را در آن منعکس می کند بوجود آورد. دکوراسیون راهی است برای بیان این شخصیت و هویت مکان مورد نظر شما، امروزه دکوراسیون خلاق و منحصر به فرد گرایش جدیدی به دکوراسیون سه بعدی و انتزاعی دارد. بهترین راه برای ثبت این گرایش های طراحی، کاغذ دیواری سه بعدی است.که شرکت آرک سازه نوین(آرکسان) با چاپ و نصب انواع آن در خدمت مردم عزیزمان می باشد.
در عصر جدید به ویژه در شهرهای پرجمعیت، به علت کمبود فضا، آپارتمان ها کوچکتر می شوند. در چنین محیطی ایجاد یک فضایی که به نظر بزرگ برسد، سخت می شود. در عین حال با کاغذ دیواری سه بعدی هیجانی، شما می توانید توهمی در عمق و فضا ایجاد کنید. کاغذ دیواری سه بعدی هیجانی برای آپارتمان های کوچک امروزی گزینه مناسبی است و به شما کمک می کند از شر احساس فشار در محیط بسته آپارتمان،رها شوید.

پوستر دیواری با انواع کاغذ دیواری رولی از نظر جنس و ابعاد و قیمت متفاوت است، که شرکت آرکسان بنا به صلیقه و هزینه مورد نظر مشتریان خود با بهترین کیفیت در پوستر دیواری معمولا یک طرح خاص به صورت سفارشی بر روی کاغذ چاپ می شود که این طرح می تواند سه بعدی هم باشد به این معنا که طرحی که روی کاغذ چاپ می شود سایه هایی دارند که بعد جدیدی به دیوار اضافه می کند. این طرح می تواند انتخابی باشد و از کاغذ دیواری رولی که انتخاب شما تنها از روی آلبوم است متنوع تر است. ویژگی خاص پوستر دیواری همین سفارشی بودن آن است که حتی می تواند تصویری با ابعاد مد نظر شما از کودک دلبندتان یا عکس هایی از مراسم عروسی و یا گل، یا هنرپیشه مورد علاقه شما ،منظره، نمای پانوراما از یک شهر در شب ، دنیای زیر آب و یا حتی تصاویر هیجانی از فضا و لحظه پرواز هواپیما یا اتومبیل در حال دور زدن و تصاویری از این دست باشد.
بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کار استفاده از پوستر دیواری است زیرا هم نصب آسانتری نسبت به کاغذدیواری رولی دارد و هم به دلیل تنوع در طرح و رنگ راحت تر با دکور محیط هماهنگ می شود و کم هزینه ترهستند. البته قیمت پوستر دیواری از کاغذ دیواری رولی بیشتر است و برحسب متر مربع می باشد و از آنجاییکه طرح آن انتخابی است و تولید عمده ندارد طبیعتا گران تر است و همچنین با توجه به جنس پوستر دیواری که کیفیت بالاتری دارد، قیمت آن نیز بالاتر است، اما چون این طرح یکتا است و جنس کاغذ بسیار باکیفیت و ماندگار است و هر چند سال یکبار نیازی به تعویض ندارد پس ارزش سرمایه گذاری را دارد. مهمترین عامل در زیبایی و منحصر به فرد بودن یک پوستر دیواری چاپ و رنگبندی آن است.شرکت آرکسان با دارا بودن به روزترین دستگاه های چاپ قادر است حتی به غیر از کاغذ دیواری بر روی پارچه ،شیشه، پی وی سی ، استیل و… انتظارات شما را در بهترین صورت دکوراسیون منزل ،محل کار و… بر آورده سازد.